Одлука за скратено работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за скратено работно време

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  10.11.2020
Објавена е Одлука за скратено работно време на АС Штип.

Одлуката можете да го погледнете на линкот: Одлука за скратено работно време.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_