Интерен оглас бр. 1/2022 за кариерно унапредување [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Интерен оглас бр. 1/2022 за кариерно унапредување

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  15.7.2022
Објавен е Интерен оглас бр. 1/2022 за кариерно унапредување на 2 судски службеници: 1. Раководител на Кривичен оддел 2. Раководител на Граѓански оддел

До Интерниот оглас бр. 1/2022  и Пријавата за кариерно унапредување - интерен оглас можете да пристапите и преку линкот Корисни информации.

 

Рокот за поднесување на пријавите е 5 дена сметано од денот на објавувањето на огласот на web страната на судот.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_