Годишен план за 2019 год. [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен план за 2019 год.

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  23.1.2019
Објавен е Годишниот план за управување со движењето на предметите во Апелационен суд Штип за 2019 година.

Годишниот план можете да ја погледнете на линкот: Годишен план на Апелационен суд Штип за 2019 година.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_