Резултати од испитот по Оглас бр.1/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од испитот по Оглас бр.1/2022

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  16.12.2022
Објавени се Резултатите од стручниот дел од испитот и од испитот по странски јазици по Огласот бр.1/2022 за вработување на 2 (двајца) судски службеници, на работно место Судски соработник.

До нив можете да пристапите преку линковите:  

Резултати од стручниот дел од испитот по Оглас бр. 1/2022

Резултати од испитот по странски јазик по Оглас бр. 1/2022

До Резултатите од испитот и сите информации во врска со Огласот бр.1/2022 можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_