Одлука за избор на судски службеник - Оглас бр.2/19 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на судски службеник - Оглас бр.2/19

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  19.11.2019
Објавена е Одлуката за избор на судски службеник по Оглас бр.2/19.

Истата можете да ја погледнете на линкот: 

Одлука за избор на судски службеник - Оглас бр.2/19  

 

До Огласот Бр.2/19 и останатите објавени материјали во врска со огласот можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_