Оглас за избор на судии-поротници [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за избор на судии-поротници

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  16.11.2021
Објавен е Оглас за избор на 40 судии - поротници во Апелационен суд Штип.

Огласот можете да го погледнете на следниот линк:

Оглас за избор на судии-поротници

До пријавата за огласот можете да пристапите преку следниот линк:

Пријава за оглас за судии-поротници

До Огласот за избор на судии-поротници и Пријавата за оглас за судии-поротници можете да пристапите и преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_