Резултати од испитот по Оглас бр.3/2020 за избор на доставувач [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од испитот по Оглас бр.3/2020 за избор на доставувач

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  11.2.2021
Објавени се Резултати од испитот, Ранг листа на кандидати кои продолжуваат на интервју и Листа на кандидати кои не продолжуваат на интервју по Оглас бр.3/2020 за избор на доставувач.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_