Известување за отворен ден на судот за граѓаните по повод одбележувањето на Европскиот ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за отворен ден на судот за граѓаните по повод одбележувањето на Европскиот ден на правдата

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  09.10.2019
Се известуваат граѓаните дека Апелациониот суд од Штип се вклучува во одбележувањето на Европскиот ден на правдата - 25-ти Октомври. Овој значаен ден ќе се одбележи со организирање на : ОТВОРЕН ДЕН НА СУДОТ ЗА ГРАЃАНИТЕ
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_