Огласи: за координатор на техничка служба и за одржувач на хигиена [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Огласи: за координатор на техничка служба и за одржувач на хигиена

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  25.9.2019
Објавени се следните огласи на неопределено работно време: Оглас бр.2/19 за вработување на еден координатор на техничка служба и Оглас бр.3/19 за вработување на еден одржувач на хигиена

Огласите се објавени во дневните весници Слободен печат и Лајм на 25.09.2019 година.

Кандидатите можат да се пријават на Огласот бр.2/19 во рок од 15 дена, а на Огласот бр.3/19 во рок од 3 дена сметано од денот на објавување на огласите во дневните весници.

До огласите можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_