Оглас за судии-поротници [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за судии-поротници

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  20.9.2017
Објавен е Оглас за избор на судии - поротници во Апелационен суд Штип

Огласот можете да го погледнете на следниот линк:

Оглас 2 за избор на судии - поротници

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_