Оглас за одржувач на хигиена [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за одржувач на хигиена

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  27.6.2019
Објавен е оглас за вработување на еден одржувач на хигиена на неопределено време.

Огласот е објавен во дневните весници Слободен печат на 26.06.2019 и Лајм на 27.06.2019 година.

Кандидатите можат да се пријават на огласот во рок од 3 дена сметано од денот на објавување на огласот во дневните весници.

До Огласот Бр.1/19 можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_