Целосни резултати, ранг листа и информација по Оглас бр.1/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Целосни резултати, ранг листа и информација по Оглас бр.1/2022

Новости  |  16.12.2022
Објавени се Целосните резултати, ранг листата и информација по Огласот бр.1/2022 за вработување на 2 (двајца) судски службеници, на работно место Судски соработник.

До нив можете да пристапите преку линкот:  

Целосни резултати, ранг листа и информација по Оглас бр. 1/2022

 

До Резултатите од испитот и сите информации во врска со Огласот бр.1/2022 можете да пристапите преку линкот Корисни информации.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_