Месечен извештај Јули 2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Месечен извештај Јули 2020

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  07.8.2020
Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Јули 2020 год.

Извештајот можете да го погледнете на линкот: Месечен извештај за работата на Апелационен суд Штип за Јули 2020 год.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_