Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Внатрешни процедури 2020
2020
План за следење на судската пракса
2020
Годишна програма за работа за 2020
2020
Годишен распоред за работа на судски службеници 2020
2020
Годишен распоред за работа на судии 2020
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Месечен извештај Август 2020

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 09.9.2020
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Август 2020 год. [повеќе]
 • Месечен извештај Јули 2020

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 07.8.2020
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Јули 2020 год. [повеќе]
 • Месечен извештај Јуни 2020

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 08.7.2020
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Јуни 2020 год. [повеќе]

Сите вести