Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Takimi i Kryetares së Gjykatës supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut me Kryetarin e Republikës së Maqedonisë së Veriut

   Risi  | 8 Pri 2021 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut Besa Ademi, sot realizoi takim me Kryetarin e Republikës së Maqedonisë së Veriut Z. Stevo Pendarovski. [më shumë]
  • Njoftim për publikun

   Njoftim për opinionin  | 7 Pri 2021 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut më 07.04.2021 (e mërkurë), mbajti Seancë të përgjithshme, në të cilën u propozua dhe u pranua rendi i ditës si vijon: [më shumë]
  • Paraqitja përshëndetëse e Kryetares së Gjykatës supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut Besa Ademi, me rastin e Ditës së jurisprudencës – 31 mars

   Njoftim për opinionin  | 31 Mar 2021 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut Besa Ademi, me rastin e Ditës së jurisprudencës – 31 mars, me fjalë përshëndetëse iu drejtua Akademisë solemne të organizuar nga ana e Shoqatës së gjyqtarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut, në mbështetje të Misionit të OSBE – së, në Shkup. [më shumë]

  Të gjitha lajmet