Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Судски совет на Република Северна Македонија

Судови во Република Северна Македонија

  Пребарување одлуки

  Суд
  Број на предмет
  Датум
  _

  Сите вести

  • Јавен повик до здруженијата и фондациите во областа на човековите права и владеење на правото

   Соопштенија за јавност  | 06.11.2019 | Судски совет на РСМ
   ЈАВЕН ПОВИК ДО ЗДРУЖЕНИЈАТА И ФОНДАЦИИТЕ ВО ОБЛАСТА НА ЧОВЕКОВИТЕ ПРАВА И ВЛАДЕЕЊЕТО НА ПРАВОТО... [повеќе]
  • Соопштение за свечена изјава на новоизбраните претседатели на судови

   Соопштенија за јавност  | 06.11.2019 | Судски совет на РСМ
   На 8.11.2019 година (петок), во 11 часот, во просториите на Судскиот совет на Република Северна Македонија ... [повеќе]
  • Свечена изјава на новоизбраните претседатели на судови

   Соопштенија за јавност  | 06.11.2019 | Судски совет на РСМ
   Денес во просториите на Судскиот совет на Република Северна Македонија новоизбраните претседатели ... [повеќе]

  Сите вести