Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи за работата на Основен суд Битола

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за движење на предмети за трето тромесечје 2017 година
Квартален
2017
Извештај за движење на предмети за месец септември 2017 година
Месечен
2017
Извештај за движење на предмети за месец август 2017 година
Месечен
2017
Извештај за движење на предмети за месец јули 2017 година
Месечен
2017
Извештај за движене на предметите за прво полугодие 2017 година
Полугодишен
2017
Извештај за движење на предметите за месец јуни 2017 година
Месечен
2017
Извештај за движење на предмети за месец мај 2017 година
Месечен
2017
Извештај за движење на предмети за месец април 2017 година
Месечен
2017
Извештај за движење на предмети за прво тромесечје 2017 година
Квартален
2017
Извештај за движење на предмети за месец март 2017 година
Месечен
2017

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести