ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана МАЛВТС-32/2018 Покана за рочиште за главна расправа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана МАЛВТС-32/2018 Покана за рочиште за главна расправа

Новости  |  05.11.2018

Покана за рочиште за главна расправа

 

Адресант: ДУПЛО ВВ, ул.Широк сокак бр. 44-а , Битола

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_