ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда МАЛВП-542-20 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда МАЛВП-542-20

Новости  |  26.3.2021

ТУЖИТЕЛ: Петар Роштанковски од с.Цапари Битола

ТУЖЕН: Петар Димовски од Битола

Прсуда МАЛВП-542/20

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_