ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение ВПП-88/20 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение ВПП-88/20

Новости  |  01.2.2021
Павле Константинов од Скопје ул.Варшавска 8 Златко Пановски од Скопје Востаничка 34, Лидија Прчевска и Илија Јанкуловска двата од Битола

Предлагачот на експропријација Општина Битола, против противниците Павле Константинов од Скопје ул.Варшавска 8 Златко Пановски од Скопје Востаничка 34, Лидија Прчевска и Илија Јанкуловска двата од Битола

Решение

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_