ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана МАЛВП-569/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана МАЛВП-569/2019

Новости  |  24.12.2019
Адресант: САН ФЛОВЕР ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ Климент Охридски бр. 35 ТЦ Пелагонка 2 лам. 4 ст. 1 Битола
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_