ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение ВПП1-81/16 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение ВПП1-81/16

Новости  |  05.12.2018

Решение

До:

Велика Петровска, ул. Христо Ботев бр 95 - Битола

Методија Кочовски, с. Гнеотино

Јулијана Трајчевска, ул. Панде Илковски бр. 67 - Битола

Ванчо Чуповски, ул Партениј Зографски бр 40 - Скопје

Ивка Оловска, ул. Смилевски конгрес бр. 14 - Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_