ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана за предмет МАЛВП-514/13 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана за предмет МАЛВП-514/13

Новости  |  26.2.2018

Покана за распит на странка

Адресант:
Бујар Неџипи
ул.Стале Попов бр. 9-2/36, Скопје
 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_