ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда П2-81/18 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда П2-81/18

Новости  |  09.7.2019

До Владе Петрески од Битола со моментално место на живеење South Morang, Melbourne, Australia

Пресуда

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_