ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда МАЛВП-176/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда МАЛВП-176/2019

Новости  |  27.6.2019
Јавна здравствена установа Клиничка Болница Д-р ТРИФУН ПАНОВСКИ Битола против Борче Неделковски од Битола

Пресуда

За тужениот Борче Неделковски од Битола ул.Јанко Палигора бр.3/43

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_