ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда МАЛВП-574/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Пресуда МАЛВП-574/2019

Новости  |  06.10.2020

Адресант: Звонко Јованчев, с. Чифлик - Облешево, ул. Александар Македонски бр. 11

Пресуда

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_