ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение П2-65/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение П2-65/21

Новости  |  19.10.2021

За Николина Најдовска, ул. Девејани бр. 62 - Битола

Решение

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_