ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение П1-5/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Решение П1-5/21

Новости  |  24.11.2021

За Таса Наумовска ул. Иван Милутиновиќ бр. 66, Битола

Решение

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_