ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана МАЛВП-370/2018 Покана за рочиште за главна расправа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Покана МАЛВП-370/2018 Покана за рочиште за главна расправа

Новости  |  03.12.2018

Адресант: Тефик Мифтаровски , ул. Велко Влаховиќ ламела 7 и 8 стан 28, Дебар

Покана

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_