ОГЛАСНА ТАБЛА: Поднесок од вешто лице - П4-1/20 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОГЛАСНА ТАБЛА: Поднесок од вешто лице - П4-1/20

Новости  |  21.8.2020

Поднесок

Примач: Александар Трајковски, ул. Иван Милутиновиќ бр. 30, Куманово

Примач: Ивица Антевски ул. Моша Пијаде бр. 93-1/9, Куманово

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_