Завршна сметка за 2018 година, Буџетска сметка на Основен суд Дебар [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Завршна сметка за 2018 година, Буџетска сметка на Основен суд Дебар
Опис:
Завршна сметка за 2018 година, Буџетска сметка на Основен суд Дебар
Година:
2018
Вид на извештај:
Годишен
Преземање:Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_