Kërkoni sipas kalendarit të gjykimeve

Gjykatësi
Numri i lëndës
Salla e gjukimeve

Data e gjykimit
_

Kalendari i gjykatës

Kalendari i gjykatës

Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.



  • Tetor
    22

    Lënda: МАЛВП-15/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    22.10.2020, во 09:00
  • Tetor
    22

    Lënda: ВПП1-1/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    22.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    22

    Lënda: П4-3/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    22.10.2020, во 12:00
  • Tetor
    22

    Lënda: П1-11/19

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    22.10.2020, во 13:00
  • Tetor
    26

    Lënda: РО-11/19

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    26.10.2020, во 09:30
  • Tetor
    27

    Lënda: П2-19/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    27.10.2020, во 09:00
  • Tetor
    27

    Lënda: П2-10/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    27.10.2020, во 09:30
  • Tetor
    27

    Lënda: К-74/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    27.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    27

    Lënda: П1-38/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    27.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    27

    Lënda: К-60/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    27.10.2020, во 12:00
  • Tetor
    27

    Lënda: П1-13/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    27.10.2020, во 12:00
  • Tetor
    27

    Lënda: МАЛВП-22/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    27.10.2020, во 13:00
  • Tetor
    28

    Lënda: К-88/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    28.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    28

    Lënda: К-92/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    28.10.2020, во 12:00
  • Tetor
    28

    Lënda: П1-28/19

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    28.10.2020, во 13:00
  • Tetor
    29

    Lënda: П1-12/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    29.10.2020, во 09:00
  • Tetor
    29

    Lënda: РО-6/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    29.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    29

    Lënda: ВПП-11/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    29.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    29

    Lënda: МАЛВП-3/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    29.10.2020, во 12:30
  • Tetor
    29

    Lënda: П4-16/19

    Gjykatësi Илир Исени, Salla e gjukimeve Судница 2
    29.10.2020, во 14:30
  • Tetor
    30

    Lënda: МАЛВП-11/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    30.10.2020, во 09:30
  • Tetor
    30

    Lënda: П2-20/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    30.10.2020, во 09:30
  • Tetor
    30

    Lënda: П1-42/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    30.10.2020, во 10:00
  • Tetor
    30

    Lënda: П1-15/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    30.10.2020, во 12:00
  • Nëntor
    2

    Lënda: РО-3/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    02.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    2

    Lënda: П1-46/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    02.11.2020, во 12:30
  • Nëntor
    3

    Lënda: П4-13/19

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    03.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    3

    Lënda: РО-2/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    03.11.2020, во 10:05
  • Nëntor
    4

    Lënda: К-93/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    04.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    4

    Lënda: К-94/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    04.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    5

    Lënda: П1-31/17

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    05.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    5

    Lënda: П1-18/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    05.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    6

    Lënda: ПРК-С-143/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    06.11.2020, во 09:30
  • Nëntor
    6

    Lënda: П1-3/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    06.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    6

    Lënda: ПРК-С-142/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    06.11.2020, во 10:10
  • Nëntor
    6

    Lënda: ПРК-Ј-26/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    06.11.2020, во 10:25
  • Nëntor
    6

    Lënda: МАЛВП-2/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    06.11.2020, во 10:30
  • Nëntor
    6

    Lënda: ПРК-С-168/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    06.11.2020, во 10:40
  • Nëntor
    6

    Lënda: МАЛВП-1/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    06.11.2020, во 10:40
  • Nëntor
    6

    Lënda: П1-43/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    06.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    6

    Lënda: К-67/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    06.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    6

    Lënda: РО-7/19

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    06.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    9

    Lënda: П1-15/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    09.11.2020, во 09:30
  • Nëntor
    9

    Lënda: П2-23/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    09.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    9

    Lënda: ПЛ1-П-6/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    09.11.2020, во 12:30
  • Nëntor
    10

    Lënda: П1-8/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    10.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    10

    Lënda: П4-34/17

    Gjykatësi Илир Исени, Salla e gjukimeve Судница 2
    10.11.2020, во 11:30
  • Nëntor
    11

    Lënda: К-97/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    11.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    11

    Lënda: К-98/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    11.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    12

    Lënda: П1-16/19

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 1
    12.11.2020, во 09:30
  • Nëntor
    12

    Lënda: ОДС-2/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    12.11.2020, во 12:30
  • Nëntor
    16

    Lënda: П1-24/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    16.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    16

    Lënda: П1-43/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    16.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    17

    Lënda: П3-2/18

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    17.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    18

    Lënda: К-43/20

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    18.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    19

    Lënda: П1-20/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    19.11.2020, во 10:30
  • Nëntor
    20

    Lënda: П1-29/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    20.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    23

    Lënda: П1-11/20

    Gjykatësi Мерсим Марку, Salla e gjukimeve Судница 2
    23.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    24

    Lënda: П1-33/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    24.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    27

    Lënda: П4-12/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    27.11.2020, во 12:00
  • Nëntor
    30

    Lënda: П1-25/17

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    30.11.2020, во 10:00
  • Nëntor
    30

    Lënda: П5-1/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    30.11.2020, во 12:00
  • Dhjetor
    3

    Lënda: П1-10/18

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 1
    03.12.2020, во 10:00
  • Dhjetor
    11

    Lënda: МАЛВП-7/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    11.12.2020, во 10:00
  • Dhjetor
    14

    Lënda: П1-8/20

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    14.12.2020, во 10:00
  • Dhjetor
    17

    Lënda: МАЛВП-24/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    17.12.2020, во 12:00
  • Dhjetor
    21

    Lënda: К-21/19

    Gjykatësi Оруч Абазовски, Salla e gjukimeve Соба 2
    21.12.2020, во 11:30
  • Tetor
    13

    Lënda: П1-20/19

    Gjykatësi Дамјан Илоски, Salla e gjukimeve Судница 2
    13.10.2021, во 10:00