Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Дебар

Велко Влаховиќ Б.Б. 1250, Дебар
Емаил:  contact@osdebar.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

046/ 831 - 404

Претседателот на судот - Факс

046/ 831 600
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_