Месечен извештај за Фебруари 2018 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Месечен извештај за Фебруари 2018 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  01.3.2018
Објавен е месечниот извештај за Фебруари 2018 година.

Објавен е месечниот извештај за Фебруари 2018 година

Објавен е месечниот извештај за работењето на Основен суд Дебар, за месец Јануари 2018 година. Истиот можете да гo погледнете директно тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_