Завршна сметка за 2022 година, за буџетски корисник Основен суд Дебар [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Завршна сметка за 2022 година, за буџетски корисник Основен суд Дебар

Новости, Соопштенија за јавност  |  01.3.2023
Завршна сметка за 2021 година, за буџетски корисник Основен суд Дебар
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_