Одлука за избор на кандидат за вработување на определено време во Основен суд Дебар по Оглас бр.2/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидат за вработување на определено време во Основен суд Дебар по Оглас бр.2/2023

Новости, Соопштенија за јавност  |  30.3.2023

Одлука за избор на кандидат за вработување на определено време во Основен суд Дебар

 

   1.  Работно место Судски референт - прием и експедиција на пошта, 1(еден)извршител,

 

   2. Работно место  Хигиеничар, 1(еден)извршител.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_