Завршна сметка на Основен суд Делчево за 2021 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Завршна сметка на Основен суд Делчево за 2021 година

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  08.3.2022

Завршна сметка на Основен суд Делчево за 2021 година по сметки:

Депозитна сметка 290100077969616

Сопствена сметка 290100077963119

 

Буџетска сметка 290100077960311

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_