Оглас за јавна набавка бр. 16235/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за јавна набавка бр. 16235/2021

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  20.9.2021
Оглас за јавна набавка

Основен суд Делчево објави оглас за јавна набавка број 16235/2021 („Набавка на екстра лесно масло за греење“). Содржината на огласот е достапна на портлетот на судот.

Содржината на огласот, техничката и тендерската документација, единствено и во целост, се достапни на порталот за Електронски јавни набавки.

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_