Конечна ранг листа на кандидати по Јавен оглас бр.1/2019 Основен суд Делчево [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати по Јавен оглас бр.1/2019 Основен суд Делчево

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  10.1.2020


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_