Јавна набавка [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Јавна набавка

Новости, Соопштенија за јавност  |  08.11.2019
Јавна набавка

Во тек се две јавни набавки и тоа:        

НАБАВКА НА ЕКСТРА ЛЕСНО МАСЛО ЗА ДОМАКИНСТВО ЕЛ-1;

ЈАВНА НАБАВКА ЗА ЗАМЕНА НА ПВЦ СТОЛАРИЈА НА СУДОТ

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_