За судиите [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судиите

За решавање на предмети од надлежноста на Основниот суд Делчево е ангажиран 1 судиja

Претседател

CV на Претседател

Судија Миле Ѓоргиев

Име и презиме:
Миле Ѓоргиев
Година на избор:
2010
Област на која работи судијата:
Според годишниот план за работа, работи на:Граганска област

Судиите

Судија --

Судија --

Име и презиме:
--
Година на избор:
Област на која работи судијата:

Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести