Слободен пристап до информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Слободен пристап до информации

Основен суд Гостивар согласно Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер за службено лице за посредување со информации од јавен карактер го определи судскиот соработник Божидар Савески

 


 Преземање

Контакт

Божидар Савески

Фиксен телефон:
042-272-060 локал 171
Мобилен телефон:
075-205-795

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_