Ранг листа со шифри на кандидати кои ја поминаа административната селекција по јавен оглас број 1/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа со шифри на кандидати кои ја поминаа административната селекција по јавен оглас број 1/2018

Новости  |  29.1.2019

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_