Назначување на привремен застапник за лицето Абдулаи Барије МАЛВ.П.бр.25/19 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Назначување на привремен застапник за лицето Абдулаи Барије МАЛВ.П.бр.25/19

Новости  |  12.11.2019

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_