Соопштение за јавност за извршена редовна контрола кај нотар Кристина Петреска [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавност за извршена редовна контрола кај нотар Кристина Петреска

Новости  |  07.5.2024


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_