Објавен е месечниот извештај за месец Октомври 2018 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Објавен е месечниот извештај за месец Октомври 2018 година

Новости  |  13.11.2018

Објавен е месечниот извештај за месец Октомври 2018 година за работата на Основен суд Кичево и истиот може да го превземете тука

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_