Објавен е месечниот извештај за месец Ноември 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Објавен е месечниот извештај за месец Ноември 2020 година

Новости  |  17.12.2020

Објавен е месечниот извештај за месец Ноември 2020 година за работата на Основен суд Кичево и истиот може да го превземете тука

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_