Каталог на обуки за период од ЈАНУАРИ - ДЕКЕМВРИ 2024 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Каталог на обуки за период од ЈАНУАРИ - ДЕКЕМВРИ 2024 година

Новости  |  31.1.2024
Во рамките на задолжителната континуирана обука за судии, јавни обвинители, претседатели на судови, јавни обвинители на јавните обвинителства и стручните служби во судството и јавното обвинителство
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_