Објавен е годишниот текстуален извештај за работата на Основниот суд Кичево за 2023 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Објавен е годишниот текстуален извештај за работата на Основниот суд Кичево за 2023 година

Новости  |  01.2.2024

Годишниот текстуален извештај за работата на Основениот суд Кичево за 2023 година може да го превземете тука

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_