Европски ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Европски ден на правдата

Новости  |  19.10.2022

 

Известување,
за отворен ден во Основен суд Кичево

По повод Европскиот ден на правда- 25 Октомври 2021 година, понеделник, е отворен ден за граѓаните за Република Северна Македонија.

Со почит.

 

Европски ден на правдата

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_